داربست نمایشگاهی

داربست نمایشگاهی و اسپیس فریم

داربست نمایشگاهی به دلیل ویژگی های خوبی که دارد توانسته که انقلابی را در زمینه سازه های نمایشگاهی به وجود آورد؛ این نوع سازه ها ویژگی های بسیارخوبی دارند و به همین علت است که در چند سال اخیر استفاده از آنها بیشتر شده و مورد توجه قرار گرفته است.

 

داربست نمایشگاهی چیست؟

داربست نمایشگاهی  یا اسپیس فریم، سازه ای است که در برابر فشارهای فیزیکی سبک بوده  و مقاومت بسیار بالایی دارد. و به این علت که ساختار بسیار زیبایی دارد  افراد زیادی را به خود جذب میکند، امروزه در ساخت غرفه های نمایشگاهی و یا مناسبتی از آن استفاده میشود.
این سازه ها قابلیت نصب سریع را دارند از این رو در زمان بسیار کم میتوان انواع نمایشگاه هارا برپا کرد.
اسپیس فریم ها با اشکال مختلفی ساخته شده اند، و ویژگی که تمامی این سازه ها دارند، الگوهای هندسی مشترک است و وقتی که این الگوهای هندسی در کنار هم قرار میگیرند، زیبایی بینظیری به ساختار غرفه های نمایشگاهی اضافه می شود. همین امر باعث میشود که داربست نمایشگاهی شما از دیگر سازه ها بهترباشد برتری بیشتری داشته باشد.

اسپیس فریم چیست؟

اسپیس فریم یکی از مناسب ترین سازه است، که در اندازه وابعاد و طرح های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که از آن در ایجاد و طراحی انواع غرفه های نمایشگاهی استفاده می شود.
ساخت این غرفه ها باید در کمترین زمان و به آسانی و راحتی انجام شود؛ به این علت که غرفه نمایشگاهی به صورت کوتاه مدت برای شرکت در نمایشگاه ها برپا میشود تنها به این منظور که زمان مشخص و کوتاه، خدمات و محصولات برای فروش به نمایش گذاشته شوند.

کاربرد اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس فریم و یا همان اسپیس نمایشگاهی به تمامی تجهیزات ساخت و چیدمان غرفه های نمایشگاهی گفته می شود. در ادامه میتوان به چند کاربرد اسپیس نمایشگاهی اشاره کرد تا شناخت بیشتری حاصل شود:

  1. میتوان از آن برای طراحی بنر نیز استفاده کرد.
  2. به وجود آوردن سالن های تونلی در نمایشگاه
  3. المان های مذهبی را باب سلیقه کاربر به وجود می آورد.
  4. سوله های متنوعی را برای همایش تشکیل میدهد که متناسب با اندازه جمعیت باشد.

ویژگی های اسپیس فریم نمایشگاهی (داربست نمایشگاهی)

به این دلیل که وقتی این تجهیزات را از این افراد اجاره میکنند هزینه کمتری از آن کسر می شود و بصرفه است.
از دیگر ویژگی های اسپیس فریم نمایشگاهی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. به این علت که از خاصیت سه پایه بودن برخوردار است و از داربست های محکمی استفاده می شود استحکام و مقاومت بالایی دارد.
  2. به این علت که جنس این سازه از آلومینیوم است وزنی سبک و ایده آل دارد.
  3. شرایط حمل و نقل آسان و راحتی را برای کاربر فراهم میکند.
  4. در کمترین وقت و زمان ممکن میتوان ان را نصب و راه اندازی کرد.

تفاوت اسپیس فریم نمایشگاهی با داربست

هنگامی که میخواهیم یک اسپیس فریم را راه اندازی کنیم یکی از مهم ترین ویژگی هایی که از این تجهیزات به چشم می خورد مقدار جوشی است که در آن به کار رفته است. و همین امر نشان میدهد که اسپیس فریم انعطاف پذیری بالایی در مقایسه با داربست دارد.
داربست از اجزا و قطعات آهنی تشکیل شده است که این داربست ها اگر برای مدت زیادی  در فضایی بمانند دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شود.
 این نوع سازه به علت وزن سنگینی که دارند نمیتوان از ان ها برای غرفه سازی نمایشگاه استفاده کرد؛ به این علت که امکان جابجایی دشوار تر است.
در صورتی که اسپیس نمایشگاهی در مدل های مختلفی است و مقاومت بسیار بالایی دارد و دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شود و اینکه  باید به  کیفیت و مرغوبیت اجزا و لوله ها و اندازه آن ها توجه شود زیرا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

استفاده از داربست نمایشگاهی برای ساخت سوله های موقت و دائم

اسپیس فریم ها این امکان را به مشتری میدهد تا بتوانند از این سازه ها به عنوان سوله استفاده کنند.میتوانید برای ساختن سوله از داربست نمایشگاهی استفاده کنید. که استفاده از این قالب ها به صورت موقت و دائم امکان پذیر است.
برای اینکه سوله را پوشش دهی کنید میتوانید متریال ها را مورد استفاده قرار دهید.ساختن سوله با اسپیس فریم(داربست نمایشگاهی) جمع آوری و نصب راحتی دارد و هزینه بسیار کمی را هم به همراه دارد.

استفاده از داربست نمایشگاهی در کرج برای ساخت سن و استیج

نکته مهمی که باید در سن استیج ها توجه کنیم این است که سن و استیج باید بتواند وزن های بالا را تحمل کند که برای این کار میتوان از اسپیس فریم ( داربست نمایشگاهی) استفاده کرد.
 و همچنین میتوان برای ساخت کف استیج هم اسپیس فریم را مورد استفاده قرار داد. وبا استفاده از فرش هم میتوان سطح آن را پوشش دهی کرد

استفاده از داربست نمایشگاهی در کرج برای ساخت قفسه های نمایشگاهی

وقتی میخواهیم نمایشگاهی را برگزار کنیم یکی از موارد اصلی در برگزاری ان، این است که چه مدل قفسه هایی را طراحی کنیم و همچنین در چه ابعاد و اندازه هایی باشد.
شما میتوانید در ساختن قفسه های نمایشگاهی از اسپیس فریم ( داربست نمایشگاهی) استفاده کنید زیرا در طراحی با ابعاد مختلف هیچ محدودیتی ندارد.

نصب و اجاره داربست تهران دشت کرج | داربست در کرج | اجاره داربست کرج

ساخت انواع طاق

برای ورودی در مراسمات مختلف از طاق استفاده می شود.اسپیس فریم ها به دلیل قابلیت تغییر شکل و تنوعی که دارند و به این دلیل که به سازه زیبایی میدهند،انتخاب خوبی است و میتوان در ساختن انواع طاق ها از آن استفاده کرد.

ساختن قاب داربست در کرج برای استفاده در بنر های تبلیغاتی

برای ساختن بنر های تبلیغاتی باید از سازه هایی استفاده شود که بتواند در اشکال مختلف برش بخورد و همچنین قابلیت خم شدن در شکل های مختلف را داشته باشد.
اگر که شما در ساخت بنر خود از این سازه استفاده کنید از لحاظ هزینه به صرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *